Для дітей

Sunday school for childrenКожні батьки прагнуть вберегти свою дитину від негативного впливу сучасності, прищепити йому прагнення до моральності, допомоги ближньому і поваги до старших. Виховання завжди базується на цінностях, які виступають певним орієнтиром як для батьків, так і для дитини, і в міру дорослішання покликані сформувати стійкий погляд на ставлення до Бога, Його творіння, людям і життя в цілому. Хрещений в Православ’ї людина вже самим фактом хрещення свідчить про те, що його життєвим орієнтиром виступатимуть християнські цінності. Він дбайливо накопичує свій досвід, а потім передає його дітям, онукам і т.д ..

Недільна школа покликана стати допоміжним засобом для батьків при вихованні дітей і розширити кругозір знань дитини в духовній сфері. Сьогодні доводиться констатувати поширена помилка, коли батьки віддають дитину до недільної школи і при цьому вважають, що таким чином вони можуть “розслабитися” в плані духовного освіти і виховання, бо впевнені, що недільна школа все зробить за них. Важливо знати і пам’ятати, що при вихованні дитини на перше місце завжди виходить особистий приклад сім’ї, в тому числі і ставлення батьків до Церкви, богослужіння, таїнств. Ми не можемо вимагати від дітей того, чого не виконуємо самі. Тому принцип роботи недільної школи – це со-работнічество з батьками поряд з навчанням дітей. Школа покликана дітей навчити, однак заняттями недільної школи анітрохи не зменшується значення того, що “рамки” воцерковлення дитина одержує не частотою відвідин занять, а в своїй родині, і саме відбиток цього він візьме з собою у доросле життя.

У недільній школі храму прп. Трифона навчаються діти шкільного віку православного віросповідання, батьки яких є постійними прихожанами храму і регулярно беруть участь в церковних таїнствах.

Навчання проводиться у недільні дні після божественної літургії. У 2015/2016 навчальному році викладаються Новий Завіт і уроки творчої майстерності. Діти осягають ази віри, своїми руками виготовляють вироби і листівки, беруть участь в необхідних роботах з благоустрою території біля храму.

Батькам, які бажають привести своїх дітей на навчання в недільну школу, необхідно:

  • Отримати благословення настоятеля храму прп. Трифона;
  • Пройти разом з дитиною співбесіду;
  • Заповнити анкету (видається на співбесіді);
  • Ознайомитися і вивчити “Статут недільної школи” (видається на співбесіді) для його подальшого виконання.

Анкета на навчання в недільній школі

Якщо Ви бажаєте привести своїх дітей на навчання в недільну школу храму мученика Трифона заповніть анкету, використовуючи форму нижче.

Питання священику

Якщо у вас є питання про навчання вашої дитини в недільній школі, ви можете задати їх тут, використовуючи форму нижче.

Тематичні статті

© Храм мученика Трифона 2005 - 2024.