Звернення настоятеля храму щодо традиційного масового занурення на свято Хрещення Господнього у 2021 році

Дорогі брати і сестри!

Дні, наступні за святом Різдва Христового, іменуються Святками, тобто святими днями, а увінчує цей період свято Хрещення Господнього.

Проте цього року Святочний період збігся з посиленим загальноукраїнським карантином (з 8 по 24 січня), заходи та приписи якого обмежують зібрання людей на території храму та всередині нього. Таким чином, всередині храму кількість людей регламентується виходячи з норми 1 людина на 5 кв. м, а за межами храму (на свіжому повітрі) дистанція між людьми має бути не менше 1,5 м. В умовах розповсюдження коронавірусної інфекції, що триває, дані заходи спрямовані на те, щоб мінімізувати контакти людей між собою та, в кінцевому підсумку, знизити рівень інфікування.

Щорічно на свято Хрещення Господнього на території нашого храму відбуваються традиційні масові занурення. Ми завжди йдемо назустріч мешканцям нашого району та уживаємо усіх заходів для їх комфорту та безпеки у цей день. Виконуючи вище вказані карантинні заходи та приписи, повідомляємо, що 19 січня 2021 р. на свято Хрещення Господнього на території храму мученика Трифона традиційне масове занурення здійснюватиметься з дотриманням встановлених дистанційних норм та перебуванням у захисній масці. Запрошуємо всіх бажаючих помолитися на святкових богослужіннях, де кожен матиме можливість набрати собі освяченої води.

Будьте здорові!

Настоятель храму мученика Трифона
ієрей Павло Халков

© Храм мученика Трифона 2005 - 2024.