• Хрещення

  Хрещення

  Здійснюється протягом всього року в робочі дні (з вівторка по неділю). Хрещенню передує бесіда зі священиком (бажано) і попередній запис.

 • Причастя

  Причастя

  Здійснюється за божественною літургією (початок о 7:40). Приступати до даного таїнства можуть лише ті, хто готувався до нього, був напередодні на вечірньому богослужінні, сповідався і отримав благословення священика.

 • Вінчання

  Вінчання

  Вінчання в православної церкви – не обов’язок, а усвідомлений вибір двох людей, які прийняли рішення створити міцну, духовно багату сім’ю. Церква дозволяє вінчатися не тільки подружжю, недавно вступили в шлюб, але і вже давно живуть разом

 • Єлеопомазання

  Єлеопомазання

  Єлеопомазання, або соборування. У цьому таїнстві при помазання єлеєм хворим дається благодать, що зціляє немочі душевні і тілесні. Єлеопомазання здійснюється тільки над хворими. Забороняється здійснювати його над здоровими, а також над померлими.

 • Відспівування

  Відспівування

  Відспівування – важливий момент в обряді поховання християнина. Мета відспівування – проводити людини в інший світ, допомогти зняти вантаж гріхів з душі і звільнити її від земного тліну, щоб душа постала перед Богом смиренної і очищеної.

 • Освячення автомобіля

  Освячення автомобіля

  Кожну справу християнин починає з молитви. Не є виключенням й придбання автомобіля. Освячення машини – це молебень, під час якого ми молимось і просимо Бога надати Своє благословіння та захист водію та всім пасажирам. Ми з радістю помолимось разом з Вами та освятим ваш автомобіль!

 • Освячення оселі

  Освячення оселі

  Освячення житла відбувається священиком за особливим чином, який містить молитви, спрямовані на покликання на будинок і живуть в ньому благословення Божого. При цьому на стіни наноситься зображення хреста, вони Помазов освяченим єлеєм, і все житло кроплять свяченою водою.

© Храм мученика Трифона 2005 - 2024.